Las Vegas Style

Jest to miejsce oferujące usługi na najwyższym poziomie,wykonywane przez znakomitych stylistów z użyciem ekskluzywnych kosmetyków. Zamierzeniem salonu jest to aby klientka która go odwiedzi czuła się wyjątkowo , mogła się odstresować , zrelaksować oraz zrobić coś dla siebie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów stale doskonalimy nasze umiejętności , poznając nowe trendy oraz techniki cięcia , koloryzacji i stylizacji włosów pod okiem światowych mistrzów fryzjerstwa Tony & Guy oraz Vidal Sassoon. Przede wszystkim dbamy o jak najlepszą pielęgnację włosów. Bo zdrowe i lśniące włosy to wizytówka każdej kobiety. Każdy nasz fryzjer stosuje do tego celu markowych kosmetyków Loreal Professional, a także produkty do pielęgnacji i stylizacji Muk prosto z Australii. Dzięki całkowitym odmianom w postaci metamorfozy sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek. Nasze motto brzmi: „Wasze włosy – Nasz pasja” a usatysfakcjonowany klient to najlepsza nagroda dla fryzjera . Dlatego z ” Vegas ” Wyjdziesz zadowolona i chętnie do niego Wrócisz.

NASZ SALON FRYZJERSKI OFERUJE:

Przedłużanie włosów, ich regenerację ultradźwiękami z wykorzystaniem podczerwieni oraz polecane przez nas wyjątkowo efektywne prostowanie keratynowe. Każdą z tych procedur przeprowadza naprawdę dobry fryzjer, który posiada bogate doświadczenie w zaawansowanej pielęgnacji włosów. Szeroka gama specjalistycznych zabiegów, oferowanych w naszym salonie fryzjerskim, pozwoli Ci zmienić swój image nie do poznania i wzbudzić zachwyt otoczenia.

Keratynowe prostowanie włosów

– profesjonalny zabieg keratynowego prostowania włosów, to polecana przez nas kuracja, po której włosy stają się lśniące, proste i wygładzone. Keratynowa terapia zapewnia długotrwały efekt włosów gładkich, odbudowanych oraz bardziej podatnych na układanie.

Przedłużanie włosów

– usługa zagęszczania i przedłużania włosów to szybkie rozwiązanie by mieć dłuższe i zarazem grubsze włosy bez zbędnego oczekiwania, aż same odrosną do upragnionej długości. Nasi styliści sprawią że dzięki tej metodzie, Twoje włosy nabiorą objętości i osiągną taką długość, o jakiej zawsze marzyłaś.

Regeneracja włosów

– niezależnie od stopnia zniszczenia włosów i przyczyny tego faktu, regeneracja keratynowa pozwala w zaskakująco krótkim czasie znacząco poprawić ich stan. U nas zabieg ten wykona naprawdę dobry fryzjer, doświadczony w tego typu usłudze. Struktura włosa zostanie w pełni odżywiona i uzyska zdumiewającą miękkość. Ponadto, będą one chronione przed wpływem czynników zewnętrznych, czyli np. przed mrozem lub promieniami ultrafioletowymi.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • Zastanawiam się czy jest sens pisać bo już p.Marcin zebrał tyle pochwał że jeszcze troche to pewnie w skowroki obrośnie . Ale przyznaję 5+ za pomysł na moją fryzure. Dałam jemu wolną rękę i to była moja najleprza decyzja.Zazwyczaj sama nigdy nie wiedziałam co chcę i On poprostu strzelił w 10tkę. Mam nową fryzurę,której sama bym sobie nigdy nie wymyśliła i to On sprawił że w końcu się odnalazłam i zaakcptowałam w pełni. Gorąco polecam.

    Beata – optyczka

  • Niesamowity fryzjer i człowiek! O ogromnym sercu i talencie. W miarę jak moje włosy stawały się krótsze byłam coraz bardziej przerażona, ale efekt końcowy jest niesamowity, włosy układają się same. Pierwszy fryzjer, który zna się na rzeczy!

    Alicja z Warszawy