Prezetancja salonu


Na przedstawionych poniżej fotografiach mogą Państwo zobaczyć, jak prezentuje się nasz renomowany Salon Fryzjerski , gdzie zapraszamy wszystkich klientów, którzy chcieliby zaznać nieco luksusu i powierzyć swoje włosy prawdziwemu styliście. Nietuzinkowy wystrój wnętrz tworzy niepowtarzalną atmosferę, więc z pewnością przypadnie on do gustu osobom ceniącym sobie oryginalne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • Zastanawiam się czy jest sens pisać bo już p.Marcin zebrał tyle pochwał że jeszcze troche to pewnie w skowroki obrośnie . Ale przyznaję 5+ za pomysł na moją fryzure. Dałam jemu wolną rękę i to była moja najleprza decyzja.Zazwyczaj sama nigdy nie wiedziałam co chcę i On poprostu strzelił w 10tkę. Mam nową fryzurę,której sama bym sobie nigdy nie wymyśliła i to On sprawił że w końcu się odnalazłam i zaakcptowałam w pełni. Gorąco polecam.

    Beata – optyczka

  • Niesamowity fryzjer i człowiek! O ogromnym sercu i talencie. W miarę jak moje włosy stawały się krótsze byłam coraz bardziej przerażona, ale efekt końcowy jest niesamowity, włosy układają się same. Pierwszy fryzjer, który zna się na rzeczy!

    Alicja z Warszawy